kufry max box

Jak wybrać najlepszy box (kufer ) samochodowy
Chociaż sezon urlopowy już dawno minął to tak rzeczywiście każda pora jest dobra na to by zażyć trochę wypoczynku i zrobić sobie parę dni wolnego. Kiedy tak właściwie wyruszamy na wycieczkę z rodziną niekiedy zdarza się, że ciężko jest pomieścić wszelkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku należałoby jest zainwestować w box samochodowy, czyli doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakże nasuwa się pytanie, czym trzeba się kierować przy tego rodzaju zakupie? Jaki kufer samochodowy kupić, by nasycać się spokojną oraz wygodną jazdą i być przekonanym o bezpieczeństwie swojego bagażu? O tym poniżej.

TBox dachowy Taurus Easy 320 czarny matowyhule Force XT M

Poprawny dobór samochodowego kufra

Ażeby box samochodowy był udanym zakupem, jakiego nie będziemy żałować wypada wziąć pod uwagę parę znaczących aspektów z nim związanych.

•    Dopasowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Przystępna cena

Skupiając się na pierwszym punkcie wypada stwierdzić, że nie każdy bagażnik można zintegrować z każdym typem samochodu w związku z tym w pierwszej kolejności należy się dowiedzieć czy te detale będą ze sobą współbrzmieć. Słusznym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim i prawdopodobnie najistotniejszym punktem- box powinien posiadać blokadę przed włamaniem, a na dodatek należałoby jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeśli gra toczy się o wagę kufra, przed zakupem warto dowiedzieć się jaki jest maksymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają własne udogodnienia za które należy dopłacać. Jeśli nie zależy nam na tego typu akcesoriach to kupmy taniej, ale postawmy na solidną firmę.